previous
Martohet vajza e Bamir Topit, në dasmë këndon Albano Carrisi2

(FOTO LAJM) Martohet vajza e Bamir Topit, në dasmë këndon Albano Carrisi

26/07/2014  

Sot është një ditë mjaft e veçantë për ish-Presidentin Bamir Topi, pasi ai marton vajzën e madhe Nada.Ceremonia nuk ka si të mos jetë perfekte, pasi prej kohësh është menduar çdo gjë deri në detaj, aq sa në media qarkullonin zërat dhe se kush do të ishte i pranishëm. Mësohet se ceremonia do të zhvillohet në tarracën e shtëpisë së familjes Topi, ku do të ketë rreth 400 të ftuar si nga ana e nuse...

Lexo më shumë

next

TË REJAT E FUNDIT